suplementy crossfit

Crossfit to względnie nowa metoda na ćwiczenia na hali fitness, a ponieważ ma niemałą popularność dostępne są .
Nie sposób nie zauważyć, iż osoby ćwiczące ten rodzaj ruchu zdobywają dobre efekty w krótkim czasie.

Dwa suplementy przedtreningowe

W sprawie suplementów przed treningiem można by wiele powiedzieć i pewnie każdy trener ma swoje ulubione substancje, które poleca swoim podopiecznym.
Według specjalistów arginina i glutamina są idealnym zestawem do zażycia przed treningiem.
Zaleca się stosowanie po 5 gramów każdego z nich.
Ten zestaw zwiększa produkcję tlenku azoty, który spowoduje lepsze ukrwienie, a co za tym idzie nasze mięśnie będą lepiej odżywione w podstawowe substancje: hormony, glukoza, minerały i witaminy.
Dodatkowo zwiększy to ilość energii na trening.

Co mówi encyklopedia o rekreacji

Rekreacja, aktywny wypoczynek (łac.
recreo ? odnowić, ożywić) ? forma aktywności umysłowej lub fizycznej podejmowana poza obowiązkami zawodowymi, społecznymi, domowymi i nauką. Stosowana w celu odpoczynku i rozrywki. W architekturze ? potoczne określenie przestrzeni w budynku szkolnym lub na jego zewnątrz przeznaczone na wypoczynek uczniów w przerwach międzylekcyjnych Przyczynia się ona do rozwoju zainteresowań i osobowości, podwyższenia aktywności fizycznej, rozładowania napięcia nerwowego oraz zapobiega chorobom cywilizacyjnym2. Rekreacja z założenia jest aktywnością dobrowolną. Jej formy wynikają głównie z typu zainteresowań i miejsca pobytu człowieka.Źródło: https://pl.wikipedia.org/wiki/Rekreacja

Zawsze przed ćwiczeniami...

suplementy crossfit Bezpośrednio przed treningiem właściwym należy się rozgrzać, pozwoli to naszym mięśniom przygotować się do ćwiczeń oraz zmniejszymy ryzyko wystąpienia kontuzji i innych urazów.
Rozgrzewka trwa zazwyczaj około 15 minut i obejmuje możliwie jak najwięcej partii mięśniowych naszego ciała.
Generalna zasada rozgrzewania się: 'od głowy do stóp' czyli ćwiczenia zaczynamy od krążeń głową i po kolei przechodzimy do niższych partii ciała.

Bardzo ważne jest, aby nie rozgrzewać się 'na szybko' ponieważ już przy samej rozgrzewce możemy się nadwyrężyć i będziemy mieli po treningu..

Dodane: 07-10-2016 07:54

Tagi: odżywki sport suplementy zdrowie crossfit ruch dieta

Widok do druku:

suplementy crossfit